Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, poświęconego zagadnieniom interpretacji rysunku technicznego.

O firmie

Szkolenia dla Inżyniera - Techniki pomiarowe - Interpretacja rysunku technicznego - GD&T

Firma MB Szkolenia oferuje usługi szkoleniowe w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów w obszarach szeroko rozumianego zapewnienia jakości. Jakość przedsiębiorstwa to nie tylko jakość produkcji - to przede wszystkim jakość tworzących ją pracowników.  Duża liczba międzynarodowych korporacji, szybki rozwój sieci poddostawców, coraz większa liczba zagranicznych inwestycji a także rozwój istniejących linii produkcyjnych – wszystko te czynniki sprawiają, iż specjalistyczna wiedza połączona z umiejętnościami interpersonalnymi ma obecnie strategiczne znaczenie dla rozwoju firm produkcyjnych.

Szkolenia kierujemy do personelu związanego z zarządzaniem i zapewnieniem jakości (kontrolerzy, inżynierowie zapewnienia jakości, inżynierowie jakości dostawców) oraz dla szeroko pojętej kadry inżynierskiej (konstruktorzy, technolodzy, analitycy produkcji, automatycy, służby utrzymania ruchu) oraz kadry zarządzającej.

Nasz zespół składa się ze specjalistów w swoich dziedzinach, którzy swoje doświadczenie zdobywali w kraju oraz w czasie licznych delegacji zagranicznych. Doświadczenie to zapewnia najwyższy poziom przekazywanych informacji.

Zrozumienie oraz przyswojenie powyższej tematyki przez odpowiednia kadrę pracowniczą da gwarancję sukcesu Państwa firmy!

Na szkolenia wyjazdowe zapraszamy Państwa do Krynicy - Zdroju. Klimat tego miejsca zapewnia nie tylko doskonałe warunki dla zdobywania wiedzy, ale także okazje do wspaniałego relaksu.

Dobierając tematy szkoleń do naszej oferty kierowaliśmy się przede wszystkim popularnością danego tematu i zapotrzebowaniem na niego. Każde ze szkoleń cechuje się autorskim i unikalnym programem, który stworzony został na podstawie bogatego doświadczenia odpowiedniego prowadzącego. Dla Państwa przygotowane zostały materiały szkoleniowe. Materiały zredagowane są w taki sposób, aby po zakończeniu kursu można było w nie łatwo „zaglądnąć” i odszukać potrzebne informacje.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę szkolenia są szkoleniami dwudniowymi.

 

Nasi
klienci

MB szkolenia

Tel.: +48 722 008 566

szkolenia@mbszkolenia.pl